YENİ UZMAN AKADEMİ İSG EĞİTİMİ

Biz kimiz ?

Hakkımızda

Yeni Uzman Akademi, 2013 yılından bu yana Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının eğitim sertifikası ile iş sağlığı ve güvenliği alanında hizmet sunmaya başlamış bir eğitim kurumudur. İş sağlığı ve güvenliği sektörü içerisinde önemli bir yere sahip olan Yeni Uzman Akademi İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitim Merkezi, siz değerli katılımcılarımızın talepleri üzerine eğitim şube ağını genişlettiği gibi eğitim alanında birçok işyeri sahibi ve personel için hayati önem taşıyan hijyen kurslarını da eklemiştir. Hijyen kursları aracılığı ile birçok çalışana doğru hijyenin nasıl sağlanacağı hakkında eğitim veren Yeni Uzman Akademi, birçok eğitim dalında başarıyı yakaladığı gibi hijyen eğitiminde de en iyi olma yolunda emin adımlarla yürüyen ve tüm eğitimlerini öğrenci odaklı sürdüren bir eğitim kurumudur.

Yeni Uzman Akademi tüm eğitimlerini, alanında söz sahibi eğitim kadrosu gözetiminde, modern sınıflarında yapmaktadır. Yeni Uzman Akademi’nin amacı kursiyerlerini sadece belge sahibi yapmak değildir. Yeni Uzman Akademi, katılımcılarına, hijyen eğitimleri sonunda sadece gerekli olan sertifikayı sunmak yerine; katılımcılarına sunmuş olduğu bilgiler sayesinde iş hayatları ve günlük yaşamları boyunca her zaman kullanabilecekleri bilgiler verir. Yeni Uzman Akademi katılımcıları görevlerini yerine getirirken, aldıkları eğimler hakkında herhangi bir soru veya sorun ile karşılaştıklarında daima kendilerine danışmanlık edecek bir eğitim kurumunun üyesi olduklarını bilirler ve böylelikle görevlerini tam manası ile yerine getirebilmenin haklı gururu içerisinde olurlar

Yeni Uzman Akademi’yi sadece farklı illerde eğitim faaliyetlerini yürüten bir eğitim kurumu olarak tanımlamak eksik bir tanımlama olacaktır. Yeni Uzman Akademi, iş güvenliği alanında olduğu gibi hijyen eğitimlerinde de alanında uzmanlaşmış profesyonel eğiticilerin gözetiminde üstüne düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çaba sarf eden ve her geçen gün hizmet alanına yenilikler katan bir eğitim kurumudur.  Ayrıca Yeni Uzman Akademi teknolojiyi ve bilimdeki gelişmeleri takip ederek pandemi döneminde dahi eğitimlerin aksamamasını sağlamak amacı ile yüz yüze eğitimlerini online eğitim sistemine taşımıştır.

Vizyonumuz: Yeni Uzman Akademi hijyen eğitimlerinde, akademik bakış açısı ve alan tecrübesini bir araya getirerek, katılımcıların hizmet verdikleri    iş alanına göre gereksinimlere göre eğitim vermeye devam ederken, iş hayatları boyunca yanlarında olma düşüncesi ile yolumuza tecrübeli eğitim kadromuz eşliğinde hız kesmeden devam etme düşüncesi ile emin adımlarla hız kesmeden devam ediyoruz.

Misyonumuz: Yeni Uzman Akademi olarak tüm kursiyer ve kursiyer adaylarımızın ihtiyaçlarını dinleyerek, öğrenci odaklı bir eğitim sistemi uyguluyoruz. Amacımız kursiyerlerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve en mükemmel şekilde cevap vererek eğitim ağımızı Türkiye’nin her şehrine yayarak hijyen eğitimlerinde de bir başarı klasiği olmaktır.